کامپوزیت نانو هیبرید مورد تایید ویتا - CLEARFIL AP-X ES-2
تنها کامپوزیت نانو هیبرید مورد تایید ویتا (VITA Approved Shade Concept)، با داشتن 5 رنگ، 15 رنگ VITA را خواهید داشت، محصول کشور ژاپن
بررسی تخصصی قیمت : 370,000 تومان
حداکثر تعداد قابل سفارش : 10عدد
تعداد سفارش

بررسی تخصصی

CLEARFIL AP-X ES-2 تنها کامپوزیت نانو هیبرید مورد تایید ویتا
1- سادگی انتخاب بر اساس میزان رنگ، تاکنون انتخاب رنگ کامپوزیت بر اساس میزان رنگ صورت می گرفت و از این جهت همواره استفاده از یک کامپوزیت اوپک برای بهبود نتیجه کار لازم به نظر می رسید. طراحی کامپویت هایAP-X  ES-2   به گونه ای است که ابتدا انتخاب اولیه براساس میزان رنگ و اپاسیته صورت می گیرد که حداکثر تطابق رنگ با دندان را امکان پذیر می کند.

2- هارمونی رنگ: با انتخاب صحیح رنگ اولیه امکان تعیین بهترین رنگ برای نتیجه بهتر فراهم میگردد. تکنولوژی light diffusuin بازتاب نور همانند دندان در این محصول جدید کمپانی کوراری موجب افزایش کارایی این نوع کامپوزیت شده که بی شک مورد رضایت دندانپزشک و بیمار خواهد بود.

3- انتخاب اپاسیته: حتی با انتخاب صحیح رنگ در صورت عدم توجه به اپاسیته ، نتیجه ی حاصل رضایت بخش نخواهد بود. طراحی کامپوزیت ES-2 بر مبنای ساختار دندان به شکلی است که استفاده از انواع دنتین و انامل آن حداکثر میزان شباهت را از نظر ترانسلوسنسی با دندان ایجاد خواهد نمود. با این تکنیک ساده کامپوزیت دنتین به بخش دنتین و کامپوزیت انامل به بخش دندان متصل شده و به سادگی نتایج شگفت انگیزی را حاصل خواهند نمود.

4- مطابقت بسیار دقیق: هررنگ اصلی کامپوزیت ES-2 قابلیت استفاده به جای 3 رنگ ویتا را دارد ، برای مثال استفاده از کامپوزیت (A2,(A2D,A2E به سادگی سه رنگ ویتا (C1/A2/D2) را پوشش میدهد طوریکه ترمیم به سختی قابل تشخیص خواهد بود.

نکات تکمیلی:
 • انتخاب رنگ مناسب براساس طیفهای رنگی( برخلاف کامپوزیت های معمولی که بر اساس درجه رنگ انتخاب میشوند)
 •  با داشتن 5 رنگ ، 15 رنگ vita را خواهید داشت.
 • مدت زمان طولانی کارکرد(4.5 دقیقه در شرایط نور مطب)
 • قابلیت استفاده در دندانهای  خلفی  قدامی
 • عدم تغییر رنگ و شفافیت پس از درمان
 • کاملا مطابق با رنگ دندان
 • قابلیت کاربرد تکنیک تک لایه و چند لایه
 • پالیشینگ و هندلینگ بسیار عالی با شفافیت پایدار
 • مقدار فیلر 78 درصد وزنی
 • استحکام خمشیMPa)  ) 118
 • شیرینکیج 1/9 درصد
 • Polish Ability 57
 • خاصیت Light diffusion  ( انکسار نور کاملا مطابق دندان )
 • دارای رنگ سفید(w) و بسیار (xw)

توجه: لطفا جهت افزودن این محصول به سبد خرید تعداد کل مورد نیاز را ثبت نمایید، مجموعه نوید پیش از تایید نهایی با شما تماس خواهد گرفت و تعداد مورد نیاز از هر رنگ را با شما هماهنگ خواهد کرد. همچنین پس از انتخاب اتمام خرید می توانید در بخش توضیحات تعداد مورد نظر از هر رنگ را بیان نمایید. 


مقالات
مطالب روز
سمینار
درمان های اندودانتیک در دوران بارداری
یکی از نگرانی های مادران و دندانپزشکان انجام درمان های اورژانس دندانپزشکی در دوران بارداری می باشد.
بررسي تاثير سه نوع سمان موقتي و خصوصيات سطحي متفاوت اباتمنت ها بر استحكام گير پروتزهاي ثابت و متكي بر ايمپلنت
يكي از چالش هاي درمان پروتز ثابت متكي بر ايمپلنت، تامين گير مناسب در عين سهولت خارج كردن پروتز براي رفع عوارض احتمالي است. انتخاب سمان موقتي مناسب و بهبود استحكام گير آن هدف بسياري از مطالعات
بررسی تاثیر تکنیک های قالبگیری نهایی با ماده Speedex بر دقت ابعادی کست نهایی
بی شک یکی از مهمترین مراحل کار در پروتز ثابت انجام قالبگیری دقیق است. استفاده از تری اختصاصی
روشهای به دست آوردن کنتاکت پروگزیمالی مناسب در ترمیم های کامپوزیت خلفی
کاربرد کامپوزیتهای packable که قوام بیشتری دارند و تا حدی پک می شوند به برقراری تماس بهتر کمک خواهد کرد (هرچند به تنهایی کافی نیست)
ارزیابی فضا جهت درمان های جایگزینی با ایمپلنت
با توجه به نیاز روز افزون به حفظ عملکرد و زیبایی دندان ها و استقبال بیماران از درمان های محافظه کارانه در سال های اخیر شاهد افزایش چشمگیر درمان های جایگزینی با ایمپلنت بوده ایم ، اما پیش از انجام هر گ
عکاس حرفه ای دندانپزشکی
معمولا پزشکان برای دیدن دندان‌ها با مشکلات بسیار زیادی روبرو هستند حتی برای دیدن قسمت‌های خاصی از دهان نمی‌توان از آینه استفاده نمود.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید