کامپوزیت نانو هیبرید مورد تایید ویتا - CLEARFIL AP-X ES-2
تنها کامپوزیت نانو هیبرید مورد تایید ویتا (VITA Approved Shade Concept)، با داشتن 5 رنگ، 15 رنگ VITA را خواهید داشت، محصول کشور ژاپن
بررسی تخصصی قیمت : 370,000 تومان
حداکثر تعداد قابل سفارش : 10عدد
تعداد سفارش

بررسی تخصصی

CLEARFIL AP-X ES-2 تنها کامپوزیت نانو هیبرید مورد تایید ویتا
1- سادگی انتخاب بر اساس میزان رنگ، تاکنون انتخاب رنگ کامپوزیت بر اساس میزان رنگ صورت می گرفت و از این جهت همواره استفاده از یک کامپوزیت اوپک برای بهبود نتیجه کار لازم به نظر می رسید. طراحی کامپویت هایAP-X  ES-2   به گونه ای است که ابتدا انتخاب اولیه براساس میزان رنگ و اپاسیته صورت می گیرد که حداکثر تطابق رنگ با دندان را امکان پذیر می کند.

2- هارمونی رنگ: با انتخاب صحیح رنگ اولیه امکان تعیین بهترین رنگ برای نتیجه بهتر فراهم میگردد. تکنولوژی light diffusuin بازتاب نور همانند دندان در این محصول جدید کمپانی کوراری موجب افزایش کارایی این نوع کامپوزیت شده که بی شک مورد رضایت دندانپزشک و بیمار خواهد بود.

3- انتخاب اپاسیته: حتی با انتخاب صحیح رنگ در صورت عدم توجه به اپاسیته ، نتیجه ی حاصل رضایت بخش نخواهد بود. طراحی کامپوزیت ES-2 بر مبنای ساختار دندان به شکلی است که استفاده از انواع دنتین و انامل آن حداکثر میزان شباهت را از نظر ترانسلوسنسی با دندان ایجاد خواهد نمود. با این تکنیک ساده کامپوزیت دنتین به بخش دنتین و کامپوزیت انامل به بخش دندان متصل شده و به سادگی نتایج شگفت انگیزی را حاصل خواهند نمود.

4- مطابقت بسیار دقیق: هررنگ اصلی کامپوزیت ES-2 قابلیت استفاده به جای 3 رنگ ویتا را دارد ، برای مثال استفاده از کامپوزیت (A2,(A2D,A2E به سادگی سه رنگ ویتا (C1/A2/D2) را پوشش میدهد طوریکه ترمیم به سختی قابل تشخیص خواهد بود.

نکات تکمیلی:
 • انتخاب رنگ مناسب براساس طیفهای رنگی( برخلاف کامپوزیت های معمولی که بر اساس درجه رنگ انتخاب میشوند)
 •  با داشتن 5 رنگ ، 15 رنگ vita را خواهید داشت.
 • مدت زمان طولانی کارکرد(4.5 دقیقه در شرایط نور مطب)
 • قابلیت استفاده در دندانهای  خلفی  قدامی
 • عدم تغییر رنگ و شفافیت پس از درمان
 • کاملا مطابق با رنگ دندان
 • قابلیت کاربرد تکنیک تک لایه و چند لایه
 • پالیشینگ و هندلینگ بسیار عالی با شفافیت پایدار
 • مقدار فیلر 78 درصد وزنی
 • استحکام خمشیMPa)  ) 118
 • شیرینکیج 1/9 درصد
 • Polish Ability 57
 • خاصیت Light diffusion  ( انکسار نور کاملا مطابق دندان )
 • دارای رنگ سفید(w) و بسیار (xw)

توجه: لطفا جهت افزودن این محصول به سبد خرید تعداد کل مورد نیاز را ثبت نمایید، مجموعه نوید پیش از تایید نهایی با شما تماس خواهد گرفت و تعداد مورد نیاز از هر رنگ را با شما هماهنگ خواهد کرد. همچنین پس از انتخاب اتمام خرید می توانید در بخش توضیحات تعداد مورد نظر از هر رنگ را بیان نمایید. 


مقالات
مطالب روز
سمینار
مقایسه اثر پر کردن فضای داخلی اباتمنت بر گیر رستوریشن‌های ثابت متکی بر ایمپلنت
مطالعات محدودی عوامل مؤثر بر گیر پروتزهای ثابت سمان‌شونده به اباتمنت ایمپلنت را بررسی کرده‌اند. در اين مطالعه، اثر مقادیر مختلف پر شدن حفره‌ی دسترسی پیچ اباتمنت بر میزان گیر ریختگی‌های سمان‌شونده به ا
تعيين غلظت بهينه محلول شستشوي کانال دنداني تهيه شده از اسيد سيتريك ، داكسي سايكلين و دترژانت جهت مهار رشد انتروكك فكاليس
يكي از مراحل مهم درمان ريشه، شستشوي داخل كانال مي باشد. شستشوي داخل كانال يكي از راههاي كم كردن
فرمولاسيون دهان شويه آنتي باکتريال چاي سبز و بررسي اثر فرآورده بر کاهش باکتري هاي هوازي دهان
چاي سبز حاوي آنتي اکسيدان هاي قوي و مواد ضد باکتريايي است که در سلامت و عمر دندان ها مؤثر بوده است
قدیمی‌‌ترین مادۀ پرکنندۀ دندان به قدمت 13 هزار سال
محققان، قدیمی‌‌ترین مادۀ پرکنندۀ دندان را در داخل 2 دندان‌ 13 هزارساله در شمال ایتالیا کشف کرده‌اند. جنس این ماده از قیر طبیعی است که شکل نیمه جامد نفت است. هر یک از این دندان‌ها حفره‌های بزرگی د
تحلیل فک و لثه یکی از مشکلات کاشت ایمپلنت
یکی از مشکلاتی که یعد ازکشیدن دندان بوجود میاید تحلیل رفتن استخوان محل کشیدن دندان است پ
ارائه خدمات دندانپزشکی همراه با بیهوشی ممنوع است
به گزارش خبرگزاری مهر دکتر قاسم جان بابایی، در بخشنامه ای به معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، بر نظارت بر ارائه خدمات دندانپزشکی همراه با بیهوشی در مراکز مجاز تاکید کرد.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید