کامپوزیت لونا - Nano Hybrid Composite LUNA
محصول شرکت SDI، ساخت کشور استرالیا
بررسی تخصصی قیمت : 0 تومان
حداکثر تعداد قابل سفارش : 10عدد
تعداد سفارش

بررسی تخصصی

کامپوزیت لایت کیور خلفی / قدامی رادیوپک و نانو هیبریدی لونا

لونا، کامپوزیت یونیورسال ایده آل جهت ترمیم های خلفی/ قدامی و زیبایی با استحکام بالا، مقاومت در برابر سایش و قابلیت پولیش پذیری عالی می باشد.

خواص نوری طبیعی

کامپوزیت لونا حاوی عناصر نوری ایده آل نظیر فلورسانس و ترنسلوسنسی جهت تولید اثر کاملیون (chameleon effect) با ساختار دندانی طبیعی بدون استفاده از تکنیک چند لایه ای پیچیده می باشد. رابطه بین رنگ و ترنسلوسنسی لونا، به صورت دقیق جهت تغییر هوشمندانه بر طبق ضخامت مواد مورد استفاده حین ترمیم دندانی، موازنه شده است. لونا، کامپوزیتی ایده آل برای مطب به منظور نیل به ترمیم های زیبا می باشد.

شرینکیج کم

شرینکیج پایین لونا باعث کاهش میکرولیکج و حساسیت پس از ترمیم می شود. کامپوزیت لونا به دلیل بکارگیری زنجیره های رزینی بلند با اتصالات مونومری کمتر، پایین ترین شرینیج پلیمری را دارا می باشد.

استحکام فشاری

شرینکیج پایین لونا باعث کاهش میکرولیکیج و حساسیت پس از ترمیم می شود. کامپوزیت لونا به دلیل بکارگیری زنجیره های رزینی بلند با اتصالات مونومری کمتر، پایین ترین شرینکیج پلیمری را دارا می باشد.

خاصیت ضد چسبندگی

خاصیت ضدچسبندگی کامپوزیت لونا جهت ترمیم های خلفی و قدامی، ایده آل می باشد. این خاصیت ضدچسبندگی به ابزار دندانپزشکی جهت پاک کردن آرام، شکل دادن و کارکردن روی ترمیم، عالی می باشد.

رادیوپسیتی

مقدار قابل توجه بالای فیلر استرانسیم آلومینو سیلیکات در :امپوزیت لونا، قابلیت تشخیص آن در X-RAY (اشعه ایکس) را آسان می کند.

سطح بالای فیلر

کامپوزیت لونا با دارا بودن گلاس بر پایه ی ذرات میکرواسترانسیم و قابلیت لودینگ بالا، ترمیم متمایزی را برای بیماران بدست می دهد.

لونا را برای تمامی ترمیم های کامپوزیتی خود بکار ببرید

کاربرد:

  • ترمیم های خلفی/ قدامی
  • ونیرها
  • اینله / آنله
  • کور بیلد آپ
  • کلاس I، II، III، IV، V

رنگ ها:

  • A1,A2,A3, A3.5, A4, B1, B2, C1, C2, OA2, OA3, OA3.5, Bleach, Incisal

توجه: لطفا جهت افزودن این محصول به سبد خرید تعداد کل مورد نیاز را ثبت نمایید، مجموعه نوید پیش از تایید نهایی با شما تماس خواهد گرفت و تعداد مورد نیاز از هر رنگ را با شما هماهنگ خواهد کرد. همچنین پس از انتخاب اتمام خرید می توانید در بخش توضیحات تعداد مورد نظر از هر رنگ را بیان نمایید. 

مقالات
مطالب روز
سمینار
مقایسه شدت درد پس از پاک سازی کانال با استفاده از فایل Reciproc و RaCe در پالپیت نکروزه
درمان کانال ریشه دندان در بسیاری از بیماران ممکن است منجر به درد پس از عمل گردد. یکی از مهمترین دلایل این درد، خروج بقایای داخل کانال از سوراخ آپیکال طی فرآیند آماده سازی و شکل دهی است. از جمله ابزاره
بررسی تاثیر هشت هفته حرکت درمانی بر میزان درد گردن دندانپزشکان
اگرچه میزان شکایت از مشکلات اسکلتی و عضلانی در دندانپزشکان بسیار بالاست اما مطالعات کمی در این زمینه انجام شده است. در این پژوهش تاثیر هشت هفته حرکت درمانی (به صورت کار در خانه) بر میزان درد گردن دندا
مروری بر تغییرات سطوح ایمپلنت های دندانی
اهمیت ایمپلنت های اندواسئوس برای بازسازی بیماران بی دندان در دهه های اخیر رشد فزاینده ای پیدا کرده و در این میان طول عمر و دوام ماندگاری ایمپلنتهای گذاشته شده همیشه کانون توجه بوده است.
میکروابریشن در دندانپزشکی زیبایی
میکروابریشن در گروه درمان های محافظه کارانه دندانپزشکی زیبایی قرار می گیرد و برای درمان نواقص و تغییر رنگ های سطحی مینای دندان بکار می رود.
بیماری صرع و تشنج و بیماری های دهان و دندان
جالب است بدانید، یکی از علت‌های بروز مشکلات دهان و دندان در افراد مبتلا به حملات تشنجی و مصروع، پرهیز از درمان کوتاه‌مدت دندانپزشکی به علت‌ترس از تشنج بیماران صرعی است‌. گاهی این بیماران به علت استفاد
با اشعه چگونه می شود دندان ها را پر کرد؟
پر کردن دندان با اشعه چگونه است؟ و آیا با اشعه می توان دندانها را پر کرد. در اینجا در مورد پر کردن دندان ها با اشعه صحبت می کنیم. با کاربردهای اشعه آشناشوید. حتما شما هم این روزها زیاد شنیده اید که بع
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید