کامپوزیت لونا - Nano Hybrid Composite LUNA
محصول شرکت SDI، ساخت کشور استرالیا
بررسی تخصصی قیمت : 167,000 تومان
حداکثر تعداد قابل سفارش : 10عدد
تعداد سفارش

بررسی تخصصی

کامپوزیت لایت کیور خلفی / قدامی رادیوپک و نانو هیبریدی لونا

لونا، کامپوزیت یونیورسال ایده آل جهت ترمیم های خلفی/ قدامی و زیبایی با استحکام بالا، مقاومت در برابر سایش و قابلیت پولیش پذیری عالی می باشد.

خواص نوری طبیعی

کامپوزیت لونا حاوی عناصر نوری ایده آل نظیر فلورسانس و ترنسلوسنسی جهت تولید اثر کاملیون (chameleon effect) با ساختار دندانی طبیعی بدون استفاده از تکنیک چند لایه ای پیچیده می باشد. رابطه بین رنگ و ترنسلوسنسی لونا، به صورت دقیق جهت تغییر هوشمندانه بر طبق ضخامت مواد مورد استفاده حین ترمیم دندانی، موازنه شده است. لونا، کامپوزیتی ایده آل برای مطب به منظور نیل به ترمیم های زیبا می باشد.

شرینکیج کم

شرینکیج پایین لونا باعث کاهش میکرولیکج و حساسیت پس از ترمیم می شود. کامپوزیت لونا به دلیل بکارگیری زنجیره های رزینی بلند با اتصالات مونومری کمتر، پایین ترین شرینیج پلیمری را دارا می باشد.

استحکام فشاری

شرینکیج پایین لونا باعث کاهش میکرولیکیج و حساسیت پس از ترمیم می شود. کامپوزیت لونا به دلیل بکارگیری زنجیره های رزینی بلند با اتصالات مونومری کمتر، پایین ترین شرینکیج پلیمری را دارا می باشد.

خاصیت ضد چسبندگی

خاصیت ضدچسبندگی کامپوزیت لونا جهت ترمیم های خلفی و قدامی، ایده آل می باشد. این خاصیت ضدچسبندگی به ابزار دندانپزشکی جهت پاک کردن آرام، شکل دادن و کارکردن روی ترمیم، عالی می باشد.

رادیوپسیتی

مقدار قابل توجه بالای فیلر استرانسیم آلومینو سیلیکات در :امپوزیت لونا، قابلیت تشخیص آن در X-RAY (اشعه ایکس) را آسان می کند.

سطح بالای فیلر

کامپوزیت لونا با دارا بودن گلاس بر پایه ی ذرات میکرواسترانسیم و قابلیت لودینگ بالا، ترمیم متمایزی را برای بیماران بدست می دهد.

لونا را برای تمامی ترمیم های کامپوزیتی خود بکار ببرید

کاربرد:

  • ترمیم های خلفی/ قدامی
  • ونیرها
  • اینله / آنله
  • کور بیلد آپ
  • کلاس I، II، III، IV، V

رنگ ها:

  • A1,A2,A3, A3.5, A4, B1, B2, C1, C2, OA2, OA3, OA3.5, Bleach, Incisal

توجه: لطفا جهت افزودن این محصول به سبد خرید تعداد کل مورد نیاز را ثبت نمایید، مجموعه نوید پیش از تایید نهایی با شما تماس خواهد گرفت و تعداد مورد نیاز از هر رنگ را با شما هماهنگ خواهد کرد. همچنین پس از انتخاب اتمام خرید می توانید در بخش توضیحات تعداد مورد نظر از هر رنگ را بیان نمایید. 

مقالات
مطالب روز
سمینار
مقايسه اثر ضد ميكروبی فرموکرزول،CMCP و کلرهگزیدین 2/0 درصد بر دندان های شيری عفونی
یکی از درمان های رایج به منظور حفظ دندان های شیری عفونی، پالپکتومی می باشد. داروهای داخل کانال برای کاهش میزان میکروارگانیسم ها استفاده می شوند
مقایسه اثر دو روش مختلف استریلیزاسیون بر استحکام کششی ماژول‌های الاستومریک
ماژول‌های الاستومریک (Elastomeric module) جهت نگه داشتن آرچ وایر در داخل براکت‌های ارتودنسی استفاده
مقایسه میزان دبری عاجی باقی‌مانده در کانال پس از کاربرد فایل‌های چرخشی Twisted و Flexmaster با استفاده از استریومیکروسکوپ
یکی از مراحل مهم درمان ریشه حذف میکروارگانیسم‌های کانال به منظور شکل‌دهی و تمیزکردن آن بوسیله انواع وسایل دستی و موتوری است. هدف از این مطالعه مقایسه میزان دبری باقی‌مانده در کانال پس از استفاده از دو
سه‌ضلعی سیگار، بیماری پریودنتال و سرطان سینه
تحقیقات نشان می‌دهند زنان یائسه که بیماری‌های پریودنتال دارند در مقابل زنانی که بیماری‌های التهابی مزمن لثه ندارند بیشتر در معرض سرطان سینه هستند. بیماری‌های پریودنتال، اختلالات شایعی هستند که سب
ميكروليكيج
مهم ترين مشكلى كه دوام طولانى كامپوزيت ها رو دچار مشكل مى كند ميكروليكيج است. همچنين اصلى ترين علت حساسيت بعد از درمان نيز همين ميكروليكيج مي باشدكه در
معرفي Power bleaching
در اين روش از غلظت بالاي هيدروژن پراكسايد به همراه يك متد كمكي يا فعال كننده براي افزايش اثر سفيدكنندگي مثل گرما
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید