کامپوزیت لونا - Nano Hybrid Composite LUNA
محصول شرکت SDI، ساخت کشور استرالیا
بررسی تخصصی قیمت : 167,000 تومان
حداکثر تعداد قابل سفارش : 10عدد
تعداد سفارش

بررسی تخصصی

کامپوزیت لایت کیور خلفی / قدامی رادیوپک و نانو هیبریدی لونا

لونا، کامپوزیت یونیورسال ایده آل جهت ترمیم های خلفی/ قدامی و زیبایی با استحکام بالا، مقاومت در برابر سایش و قابلیت پولیش پذیری عالی می باشد.

خواص نوری طبیعی

کامپوزیت لونا حاوی عناصر نوری ایده آل نظیر فلورسانس و ترنسلوسنسی جهت تولید اثر کاملیون (chameleon effect) با ساختار دندانی طبیعی بدون استفاده از تکنیک چند لایه ای پیچیده می باشد. رابطه بین رنگ و ترنسلوسنسی لونا، به صورت دقیق جهت تغییر هوشمندانه بر طبق ضخامت مواد مورد استفاده حین ترمیم دندانی، موازنه شده است. لونا، کامپوزیتی ایده آل برای مطب به منظور نیل به ترمیم های زیبا می باشد.

شرینکیج کم

شرینکیج پایین لونا باعث کاهش میکرولیکج و حساسیت پس از ترمیم می شود. کامپوزیت لونا به دلیل بکارگیری زنجیره های رزینی بلند با اتصالات مونومری کمتر، پایین ترین شرینیج پلیمری را دارا می باشد.

استحکام فشاری

شرینکیج پایین لونا باعث کاهش میکرولیکیج و حساسیت پس از ترمیم می شود. کامپوزیت لونا به دلیل بکارگیری زنجیره های رزینی بلند با اتصالات مونومری کمتر، پایین ترین شرینکیج پلیمری را دارا می باشد.

خاصیت ضد چسبندگی

خاصیت ضدچسبندگی کامپوزیت لونا جهت ترمیم های خلفی و قدامی، ایده آل می باشد. این خاصیت ضدچسبندگی به ابزار دندانپزشکی جهت پاک کردن آرام، شکل دادن و کارکردن روی ترمیم، عالی می باشد.

رادیوپسیتی

مقدار قابل توجه بالای فیلر استرانسیم آلومینو سیلیکات در :امپوزیت لونا، قابلیت تشخیص آن در X-RAY (اشعه ایکس) را آسان می کند.

سطح بالای فیلر

کامپوزیت لونا با دارا بودن گلاس بر پایه ی ذرات میکرواسترانسیم و قابلیت لودینگ بالا، ترمیم متمایزی را برای بیماران بدست می دهد.

لونا را برای تمامی ترمیم های کامپوزیتی خود بکار ببرید

کاربرد:

  • ترمیم های خلفی/ قدامی
  • ونیرها
  • اینله / آنله
  • کور بیلد آپ
  • کلاس I، II، III، IV، V

رنگ ها:

  • A1,A2,A3, A3.5, A4, B1, B2, C1, C2, OA2, OA3, OA3.5, Bleach, Incisal

توجه: لطفا جهت افزودن این محصول به سبد خرید تعداد کل مورد نیاز را ثبت نمایید، مجموعه نوید پیش از تایید نهایی با شما تماس خواهد گرفت و تعداد مورد نیاز از هر رنگ را با شما هماهنگ خواهد کرد. همچنین پس از انتخاب اتمام خرید می توانید در بخش توضیحات تعداد مورد نظر از هر رنگ را بیان نمایید. 

مقالات
مطالب روز
سمینار
مقایسۀ تأثیر کلرهگزیدین بر استحکام باند ریز برشی ادهزیوهای سلف-اچ دو مرحله‌ای با و بدون فلوراید به عاج بعد از نگهداری در آب
با توجه به احتمال ریز نشت باکتریایی در حفرات ترمیمی، استفاده از عوامل ضدمیکروبی در رستوریشن‌های کامپوزیتی
اثر پين افقي در مقاومت به شكست دندانهاي درمان ريشه شده و ترميم شده با كامپوزيت
ترميم دندان هاي درمان ريشه شده توسط درماني ساده، كم هزينه و قابل انجام در كوتاه مدت يکي از مشکلات مبتلا
درمان های اندودانتیک در دوران بارداری
یکی از نگرانی های مادران و دندانپزشکان انجام درمان های اورژانس دندانپزشکی در دوران بارداری می باشد.
اثرات داروها بر دهان و دندان
بد نیست بدانیم که بعضی از داروها می توانند اثرات مخرب ناخواسته ای بر سلامت دهان و دندان ما بگذارند. مثلاً داروهای استنشاقی که بیماران مبتلا به آسم از آنها استفاده می کنند اثرات منفی ناخواسته ای دارند.
هدف از قالبگیری در ایمپلنتولوژی
هدف از قالبگیری در ایمپلنتولوژی انتقال موقعیت ایمپلنت اباتمنت به صورت صحیح از دهان به لابراتوار است تا کار های لابراتواری جهت ساخت پروتز نهایی بیمار به درستی انجام شوند.
قدیمی‌‌ترین مادۀ پرکنندۀ دندان به قدمت 13 هزار سال
محققان، قدیمی‌‌ترین مادۀ پرکنندۀ دندان را در داخل 2 دندان‌ 13 هزارساله در شمال ایتالیا کشف کرده‌اند. جنس این ماده از قیر طبیعی است که شکل نیمه جامد نفت است. هر یک از این دندان‌ها حفره‌های بزرگی د
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید